Díky, Michale, za super fotky! Zde platí přísloví "Za málo peněz hodně muziky." Skvělé fotky i fotograf. Už se těšíme na jarní focení!


Zuzana J.

Michal je skvělý fotograf. Má profesionální přístup, skvělé nápady i představivost. Moc jsem si focení užila a z výsledných fotek jsem byla velmi nadšená - mohu jen doporučit. :-)


Káťa M.

Skvělý fotograf, nebojí se ničeho a jde do toho naplno. Má svatou trpělivost, je ochotný a fotky jsou úžasné. Moc děkujeme. Skvělá spolupráce, komunikace a profesionální přístup. :) Už se těšíme na další focení.


Marta N.

Byli jsme velice spokojeni s průběhem focení, vnímali jsme to spíše jako zábavu, než nutnost. Z finálních fotek jsme velice nadšeni, moc ti, Michale, děkujeme a moc se těšíme na další příležitost k focení.


Lenka S.

Jsme moc spokojení. Michal má lidský a zároveň profesionální přístup. Finální fotky jsou krásné, určitě nás Michal nefotil naposledy. :)


Martina K.

Mám s manželem jen ty nejlepší zkušenosti. Pohodová a uvolněná atmosféra u focení a výsledné fotky jsou fakt paráda. Je vidět, že Michal je opravdový nadšenec, kterého focení baví a je to na jeho práci vidět. Naše svatba byla první, a musím říct, že skvělá zkušenost. Určitě nebude poslední. ;) Vřele doporučuji.


Petra V.

Moc děkujeme za výsledné fotky z rodinného focení. Velice oceňuji fotografovu klidnou povahu, která velice dopomohla při spolupráci našich dětí. :-) Ještě jednou děkujeme!!!


Kateřina R.

S fotkama od Michala jsem moc spokojená. Nejen, že to byl fajn zážitek, ale i hezky strávené nedělní dopoledne, ze kterého vzešly super fotky, takže určitě doporučuji obrátit se na něho. :-)


Péťa M.

Michal nám fotil již několik velmi zásadních "životních momentů". Od začátku svojí fotografické kariéry ušel obrovský kus cesty. Velmi se přiblížil profesionálním fotografům. Na jeho práci je vidět, že ho focení opravdu moc baví a věnuje mu mnoho volného času. Focení s ním je příjemné, klidné a kreativní. Těšíme se na další spolupráci.


Markéta F.

Focení s Michalem byla paráda, rychlá domluva, suprová atmosféra, dokonalý výsledek! U jednoho focení nezůstanu. ;-) Mohu jen doporučit!! :-) Skvělý fotograf. :-)


Míša P.

Michal je nejen skvělý člověk, ale také fotograf. Dělá velké a viditelné pokroky ve fotografování. Moc si vážím jeho práce a jsem ráda, že tomu věnuje svůj čas. Je ochoten vstávat i v 5 ráno, aby udělal co nejlepší fotky. Doufám, že ho tato záliba neomrzí a bude nadále pokračovat. Děkuju moc.


Tereza K.

                 Když jsem byla požádána, abych napsala reference na focení s Míšou, tak první, co mě napadlo, byla DŮVĚRA. Měla jsem možnost vyzkoušet si fotit i s jinými fotografy, konkrétně v mém případě to byly ženy a i od nich mám krásné vzpomínky v podobě fotografií. Když jsem však dostala možnost fotit s mužem, bylo to jiné. Zprvu jsem docela váhala, měla jsem totiž o fotkách určitou přestavu a nebyla jsem si zcela jista, že to zvládnu. Po první konzultaci s Míšou jsem byla hodně překvapena...už tím, že jsme se na všem domluvili, společně jsme vybrali místo focení a i to v jakém duchu se fotky budou odehrávat. A pak, o pár týdnů později, se tyto představy naplnily. Nejen, že se Michal po celou dobu choval jako oprvavdový profík, ale dokázal vystihnout ty nejdůležitější okamžiky. Jasně, že si člověk chvílemi připadal jako nemožné tele, či neforemné prkno, u mě hodně hrálo roli i počasí, protože fotit spodní prádlo v polovině října, kdy je venku 7 stupňů není nic moc, ale teď s odstupem času můžu říct, že jsem si to opravdu užila. Když jsem pak poprvé mohla vidět náhledy z toho dne, sama jsem byla překvapená, ty fotky jsou dokonalé. Michal dokázal na fotkách zachytit nejen to, jaká mi byla zima :-), ale především i mé pocity v ten daný okamžik. Do fotek dává vždy své JÁ a to se mi líbí. Už teď máme v hlavě společnou myšlenku a nápad na další tvorbu, tak uvidíme, jak to celé dopadne. :-) Za mě velké díky Míšo.


Veronika D.

info@mfphotography.cz